Graf - Párové obrazy - Lodě na moři

Oleje na překližce, 20x31 cm. Signovány Graf. Rámováno.

Nejdelší strana: 35 cm

125222. Párové obrazy - Lodě na moři
Dražba ukončena:30.10.2024 22:15:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč