Ferdinand Schmutzer - Konvolut 2 leptů

Lepty, 20x19 cm a 23x17 cm. Signovány tužkou F. Schmutzer. Volné listy.

Pozn.: Mimo tiskovou plochu mírně poškozeno.

o autorovi: 1870 – 1928
Rakouský fotograf, rytec a malíř
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

109159. Konvolut 2 leptů
Dražba ukončena:14.01.2024 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 03.01.2024 4:29:55 14383
500 Kč 30.12.2023 19:34:39 1101