Lepty, 20x19 cm a 23x17 cm. Signovány tužkou F. Schmutzer. Volné listy.
Pozn.: Mimo tiskovou plochu mírně poškozeno.
o autorovi: 1870 – 1928 Rakouský fotograf, rytec a malíř Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč