Ferdinand Schmutzer - Dívka u okna

Pastel, 61x50 cm. Signováno vlevo dole Ferd. Schmutzer. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1870 – 1928
Rakouský fotograf, rytec a malíř
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

300959. Dívka u okna
Dražba ukončena:22.09.2019 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč