Pastel, 61x50 cm. Signováno vlevo dole Ferd. Schmutzer. Rám, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1870 – 1928 Rakouský fotograf, rytec a malíř Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč