Čechy 1. třetina 20. stol. - Album s fotografiemi

Nejdelší strana: 33 cm

Dobové semišové album železným zdobením obsahující 55 osobních fotografií.

Pozn.: mírně poškozeno.

Čechy 1. třetina 20. stol.
124541. Album s fotografiemi
Zbývá:7 dnů, 20 hodin
Konec dražby:06.10.2024 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč