Evropa po r. 1900 - Nosič vody z Orientu

Cín, výška 38 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa po r. 1900
127244. Nosič vody z Orientu
Dražba ukončena:27.10.2024 20:48:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč