Evropa konec 19. stol. - Mramorové hodiny se svícny

Nejdelší strana: 58 cm

Mramor, obecný kov. Výška hodin 48 cm, výška svícnů 58 cm. Bez záruky chodu.

Pozn.: mírně poškozeno.

Evropa konec 19. stol.
126166. Mramorové hodiny se svícny
Dražba ukončena:13.10.2024 20:01:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč