Evropa 2. pol. 19. stol. - Jednokomorová střelecká hůl

Nejdelší strana: 85 cm

Materiál bambus, kov. Délka 85 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

Evropa 2. pol. 19. stol.
129246. Jednokomorová střelecká hůl
Dražba ukončena:17.11.2024 21:50:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč