Evropa 2. pol. 19. stol. - Jednokomorová střelecká hůl

Nejdelší strana: 89 cm

Materiál dřevo, kov. Délka 89 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

Evropa 2. pol. 19. stol.
129219. Jednokomorová střelecká hůl
Dražba ukončena:17.11.2024 21:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč