Evropa počátek 19. století - Ručně malované hodiny

Nejdelší strana: 36 cm

Malba na plechu, rozměr: 36x30 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Evropa počátek 19. století
125185. Ručně malované hodiny
Dražba ukončena:30.10.2024 21:47:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč