Evropa 19. století - Ručně malované hodiny

Nejdelší strana: 36 cm

Malba na plechu, rozměr: 36x30 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Evropa 19. století
125185. Ručně malované hodiny
Zbývá:31 dnů, 22 hodin
Konec dražby:30.10.2024 21:38:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč