Evropa 19. století - Dřevěná busta vznešené dámy

Dřevo, výška 42 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Evropa 19. století
127249. Dřevěná busta vznešené dámy
Zbývá:9 dnů, 10 hodin
Konec dražby:27.10.2024 20:41:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:800 Kč