Evropa 1. třetina 20. století - Váza art deco

Broušené sklo, výška 26 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 1. třetina 20. století
127227. Váza art deco
Zbývá:9 dnů, 10 hodin
Konec dražby:27.10.2024 20:30:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč