Olej na sololitu, 44x59 cm, signováno vlevo dole Diffenderfer, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
Ed Diffenderfer se narodil v rose 1928 ve Stocktonu v Californii. Vzdělání: Berkeley Schools, California College Of Arts And Crafts. Členství, sbírky, ceny: Společnost ilustrátorů (San Francisco), Bohemian Club; v New Yorku, San Franciscu, Los Angeles and Chicago výstavy, jeho obrazy umístěny v Pentagonu, Knihovně Kongresu, Smithsonian Institutu a Air Force Academy v Coloradu; obdržel cenu National Poster Award in 1958.