Christofle - 6- ti osobní příbory

Nejdelší strana: 39 cm

Alpaka, velikost kazety 39 cm. Značeno.

Pozn.: mírně poškozeno.

129257. 6- ti osobní příbory
Dražba ukončena:17.11.2024 22:08:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč