český sochař 20. stol. - Silueta

Olovo, výška 23 cm. Značeno vpředu.

Pozn.: Mírně poškozeno.

český sochař 20. stol.
70350. Silueta
Dražba ukončena:12.12.2021 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 03.12.2021 22:29:19 1171