Český malíř 1. pol. 20. stol. - Vlny na moři

Olej na kartonu, 13x30 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 43 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
128104. Vlny na moři
Dražba ukončena:03.11.2024 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč