Český malíř 1. pol. 20. stol. - Důstojník na koni

Akvarel, 48x64 cm. Vzadu přípis K. Schreiber. Rámováno.

Nejdelší strana: 79 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
126531. Důstojník na koni
Dražba ukončena:20.10.2024 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč