Čechy, konec 19. století - Láhev na minerální vodu

Keramika, výška 28 cm. Značeno nečitelně.

Pozn.: mírně poškozeno

Čechy, konec 19. století
70362. Láhev na minerální vodu
Dražba ukončena:12.12.2021 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 12.12.2021 19:25:51 8462