Čechy kolem roku 1850 - Soubor 5 prací: Praha

Ocelorytiny, od 10x7 cm do 9x16 cm. Nesignováno. Volné listy.

Pozn.: Papíry mírně poškozeny.

Čechy kolem roku 1850
45950. Soubor 5 prací: Praha
Dražba ukončena:10.06.2020 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 18.05.2020 8:48:48 551