Břetislav Benda? - Dívka s mušlí

Keramika, výška 41 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Břetislav Benda?
128299. Dívka s mušlí
Dražba ukončena:10.11.2024 20:54:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč