Bohumil Horník - Pastevec

Olej na plátně fixováném na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole B. Horník Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1910-1972

Bohumil Horník
129066. Pastevec
Dražba ukončena:17.11.2024 20:27:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč