Bohumil Horník - Na trhu

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole B. Horník. Rámováno.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1910-1972

Bohumil Horník
129074. Na trhu
Dražba ukončena:17.11.2024 20:21:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč