Blanka Velová - Pole

Olej na kartonu, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Velová. Rámováno.

Nejdelší strana: 105 cm

o autorovi: 1941
Malířka, pedagožka. Studovala výtvarnou výchovu u profesorů Boudy, Lidického a Salcmana na PedF UK v Praze. Zabývá se malbou, převládá krajina česká, slovenská, tvoří i portréty, figurální kompozice a květinová zátiší. Její dílo je zastoupeno ve sbírkách UČG Pardubice, MG v Jičíně a jinde.

128028. Pole
Dražba ukončena:03.11.2024 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč