Balzer, Johann a další - Konvolut 5 grafických listů Teplice

Ocelorytiny, od 20x33 cm do 9x14 cm. Všechny signovány. Volné listy. 18. stol.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Balzer, Johann a další
66752. Konvolut 5 grafických listů Teplice
Dražba ukončena:14.10.2021 21:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 28.09.2021 1:40:28 5327