Asie - Konvolut 8 prací

Nejdelší strana: 40 cm

Dřevořezy, od 29x14 cm do 39x27 cm. Signovány. 7x rámováno zaskleno. 1x pasparta, sklo.

Pozn.: 1x sklo prasklé. Mírně poškozeno.

Asie
129233. Konvolut 8 prací
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:17.11.2024 21:31:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 07.11.2024 19:29:05 1101
500 Kč 07.11.2024 17:42:07 15031