Asie - Konvolut 8 prací

Nejdelší strana: 40 cm

Dřevořezy, od 29x14 cm do 39x27 cm. Signovány. 7x rámováno zaskleno. 1x pasparta, sklo.

Pozn.: 1x sklo prasklé. Mírně poškozeno.

Asie
129233. Konvolut 8 prací
Dražba ukončena:17.11.2024 21:36:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč