Alfred von Wierusz - Kowalski - napodobitel - Zimní vyjížďka

Olej na plátně, 56x100 cm. Signováno vlevo dole podle Wierusz - Kowalski - Max. Rámováno.

Nejdelší strana: 112 cm

126307. Zimní vyjížďka
Dražba ukončena:13.10.2024 21:19:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč