Olej na plátně, 64x90 cm, signováno vpravo dole A. Moutafov, rám, zaskleno.
1879 - 1957
Bulharský malíř. Studoval na AVU v Turíně (1899-1902; prof. Giacomo Grosso). Poté se učil na akademii v Mnichově (1902-1909; prof. Ludwig von Lofts). Věnoval se především akvarelové a pastelové tvorbě. Jeho nejčastějším námětem bylo moře.