Kombinovaná technika, 43x36 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Dílo pochází z pozůstalosti spisovatele Františka Kožíka.
Nejdelší strana: 56 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci