A. Balling - Rybář s rybářkou u jezera

Olej na plátně, 49x61 cm. Signováno vpravo dole A. Balling. Rámováno.

Nejdelší strana: 72 cm

125151. Rybář s rybářkou u jezera
Dražba ukončena:30.10.2024 21:17:23
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč