Věra Kubík-Kdolská - Žena u vody

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Kubík. Rámováno.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1946
Malířka. Studovala OŠ Bruntál a Střední výtvarnou školu v Olomouci. Od r. 1970 byla žákyní K. Svolinského, dále se vzdělávala u A. Procházky. Ve sklářském ateliéru J. Jiřičky realizovala řadu vitráží Svolinského, Jíry a Jiřičky. Věnuje se malbě pražských zákoutí, kytic a krajiny. Je členkou Sdružení výtvarníků ČR.

128369. Žena u vody
Dražba ukončena:10.11.2024 21:39:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč