.. - Vollkommener Abriss oder Warhafftiger Entwurff eines Ausbündigen Meisterstücks der Natur in der....Brisaide Prinzessin von Montferat

Rozměr 13x8 cm. Vydáno v Lipsku roku 1679. Obsahuje 9 celostránkových (z toho jedna skládací) mědirytin. Ozdobné iniciály a viněty. Původní celokožená vazba zdobená šlechtickým Ex Libris.

Kniha byla napsána francouzským autorem Gabrielem de Brémond. Jedná se o literární dílo ze 17. století, které líčí ideál ženské krásy a ctností prostřednictvím postavy Brisaide, princezny z Montferatu. Kniha obsahuje i podrobné vyprávění o jejím životě a byla vytištěna s několika rytinami. Toto dílo je vzácné a bylo určeno pro šlechtické publikum své doby. Jedná se o literární klenot, který se zaměřuje na tehdejší estetiku a morální hodnoty, včetně pojmu ženské dokonalosti, jak byla v té době chápána.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
127327. Vollkommener Abriss oder Warhafftiger Entwurff eines Ausbündigen Meisterstücks der Natur in der....Brisaide Prinzessin von Montferat
Dražba ukončena:21.11.2024 20:00:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč