Kniha, 14x8 cm. 285 stran. Titulní mědirytina. Vydal Johann Jansonius v Amsterdamu roku 1670. Vázáno v pergamenu. Původní vazba. Na přídyšti poznámky ze začátku 19. století.
Kniha je jedním z mnoha klasických textů vytištěných během nizozemského zlatého věku. Janssonius, významný nizozemský nakladatel a knihkupec, byl známý produkcí vysoce kvalitních vydání klasických děl, včetně těch římských básníků, jako je Horace. Jeho edice byly často ceněny pro svou přesnost a jemné řemeslné zpracování, a proto je vyhledávaly učenci i sběratelé. Taková vydání, zejména od významných tiskařů, jako je Janssonius, jsou nyní cennými sběratelskými předměty a lze je nalézt ve vzácných knihovnách nebo archivech specializovaných na raně novověké tisky.
Pozn.: Mírně poškozeno.