.. - Prsten, safír 0,65 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,80 g

Pozn.: Přiložen znalecký posudek Dr. Jaroslava Hyršle F.G.G., E.G.

Velikost prstenu 54

V krabičce.

vydraženo posouzeno znalcem
..
126366. Prsten, safír 0,65 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,80 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:03:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč