.. - Prsten, safír 0,65 ct a diamant 0,01 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,88 g

Pozn.: Přiložen znalecký posudek Dr. Jaroslava Hyršle F.G.G., E.G.

Velikost prstenu 55

V krabičce.

vydraženo posouzeno znalcem
..
126390. Prsten, safír 0,65 ct a diamant 0,01 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,88 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:38:26
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč