.. - Prsten, safír 0,60 ct a diamant 0,03 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,31 g

Pozn.: Přiložen znalecký posudek Dr. Jaroslava Hyršle F.G.G., E.G.

Velikost prstenu 56

V krabičce.

vydraženo posouzeno znalcem
..
126399. Prsten, safír 0,60 ct a diamant 0,03 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,31 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:40:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč