.. - Prsten, safír 0,50 ct a diamant 0,02 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,51 g

Pozn.: Přiložen znalecký posudek Dr. Jaroslava Hyršle F.G.G., E.G.

Velikost prstenu 53

V krabičce.

vydraženo posouzeno znalcem
..
126391. Prsten, safír 0,50 ct a diamant 0,02 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,51 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč