.. - Prsten, safír 0,37 ct a syntetický safír, zlato nižší než 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-59", hrubá hmotnost 1,25 g

Pozn.: Přiložen znalecký posudek Dr. Jaroslava Hyršle F.G.G., E.G.

Velikost prstenu 56

V krabičce.

posouzeno znalcem
..
126374. Prsten, safír 0,37 ct a syntetický safír, zlato nižší než 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-59", hrubá hmotnost 1,25 g
Zbývá:12 dnů, 18 hodin
Konec dražby:23.10.2024 20:10:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 500 Kč

1 500 Kč 10.10.2024 10:45:54 3798