.. - Prsten, safír 0,35 ct a diamant 0,016 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,13 g

Pozn.: Přiložen znalecký posudek Dr. Jaroslava Hyršle F.G.G., E.G.

Velikost prstenu 55

V krabičce.

vydraženo posouzeno znalcem
..
126405. Prsten, safír 0,35 ct a diamant 0,016 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,13 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:43:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč