.. - Prsten, diamant 0,75 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou "koruna", hrubá hmotnost 5,84 g

Pozn.: Přiložen znalecký posudek Dr. Jaroslava Hyršle F.G.G., E.G.

Velikost prstenu 56

V krabičce.

vydraženo posouzeno znalcem
..
126396. Prsten, diamant 0,75 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou "koruna", hrubá hmotnost 5,84 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:32:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč