.. - Prsten, diamant 0,50 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť",hrubá hmotnost 5,44 g

Pozn.: Přiložen znalecký posudek Dr. Jaroslava Hyršle F.G.G., E.G.

Velikost prstenu 53

V krabičce.

posouzeno znalcem
..
126382. Prsten, diamant 0,50 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť",hrubá hmotnost 5,44 g
Zbývá:12 dnů, 18 hodin
Konec dražby:23.10.2024 20:18:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč limit (10.10.2024 10:36:53) 5420
1 000 Kč 09.10.2024 12:15:07 5807