.. - Náušnice, diamant 1,31 ct a 0,30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,31 a 4,21 g

Pozn.: Přiložen znalecký posudek Dr. Jaroslava Hyršle F.G.G., E.G.

V krabičce.

vydraženo posouzeno znalcem
..
126403. Náušnice, diamant 1,31 ct a 0,30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,31 a 4,21 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:39:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč