MENU
Vstup do aukce
167. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
30. října 2024 od 20:00
167. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
31. října 2024 od 20:00
167. Expresní nedělní aukce: Africké umění, obrazy, grafika a starožitnosti
29. září 2024 od 20:00
168. Expresní nedělní aukce: Šperky, obrazy, grafika a starožitnosti
6. října 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Nejdelší strana:
1 cm
> zpět do aktuální aukce
certifikát
..
124468. Manžetový knoflík, diamant, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-35", hrubá hmotnost 1,00 g
Zbývá:
7 dnů, 19 hodin
Konec dražby:
06.10.2024 20:41:00
Minimální příhoz:
100 Kč
Aktuální cena:
1 100 Kč
Přihodit
Nepřihlášený uživatel
Přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohli dražit.
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 100 Kč
limit (28.09.2024 23:52:09)
8470
1 000 Kč
26.09.2024 18:08:32
777