.. - Konvolut 2 historických knih

1. Justinus. Byzanský generál Justinián píše o fragmentech práce Pompea Troga, římského historika z 1. stol. př. n. l. Editoval Marcus Zuerius van Boxhorn. Na titulní traně mědirytina, ozdobné viněty a iniciály. 316 stran. Vydal Johan Jansonius v Amsterodamu r. 1644. Mírně poškozeno.

2. Martial. Autor Gaius Sallustius Crispus. Poznámky o válkách. 185 stran. Vazba potažena pergamenem. Vydáno v Amsterodamu r. 1621. Mírně poškozeno.

..
127348. Konvolut 2 historických knih
Zbývá:29 dnů, 16 hodin
Konec dražby:21.11.2024 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč