2. polovina 20.století - Servírovací stolek na kolečkách

Nejdelší strana: 62 cm

Mosaz, sklo, výška 53 cm. Rozměr skla 62 cm x 34 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

2. polovina 20.století
129153. Servírovací stolek na kolečkách
Dražba ukončena:17.11.2024 20:51:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč