2. pol. 20. stol. - Servírovací stolek na kolečkách

Nejdelší strana: 60 cm

Mosaz, sklo, výška 60 cm, průměr 50 cm. Chybí jedno sklo.

Pozn.: mírně poškozeno.

2. pol. 20. stol.
129091. Servírovací stolek na kolečkách
Dražba ukončena:17.11.2024 20:31:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč