značeno Kienze - Stolní hodiny s pierotem

Obecný kov a mramorový podstavec, výška: 28 cm. Hodinový stroj značen Kienzle.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez záruky chodu.

značeno Kienze
301474. Stolní hodiny s pierotem
Dražba ukončena:14.10.2019 20:23:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč