neznačeno - Svatý Jiří a boj s drakem

Keramika, výška 60 cm.

Pozn. Některé části poškozeny.

vydraženo top
neznačeno
123088. Svatý Jiří a boj s drakem
Dražba ukončena:08.09.2024 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč