Zdeněk Nemastil - Vlčí máky

Olej na kartonu, 23x31 cm. Signováno vlevo dole Nemastil Zd. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Zásmuky - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

69210. Vlčí máky
Dražba ukončena:21.11.2021 20:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč