Zdeněk Nemastil - Trosky v zimě

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Nemastil Zd. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Zásmuky - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

60049. Trosky v zimě
Dražba ukončena:27.05.2021 20:51:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč