Zdeněk Nemastil - Stavení v zimní krajině

Olej na kartonu, 51x71 cm. Signováno vpravo dole Zd. Nemastil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Zásmuky - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

308331. Stavení v zimní krajině
Dražba ukončena:17.04.2021 20:17:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč