Olej na kartonu, 49x70 cm. Nesignováno. Rámováno.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1879, Zásmuky - 1942
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.